ШАНОВНІ КЛІЄНТИ, ЗАМОВЛЕННЯ ВІДПРАВЛЯЮТЬСЯ З ПОНЕДІЛКА ПО П'ЯТНИЦЮ У МОЖЛИВІ ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ. ОФОРМЛЕНІ ДО 13:00 - У ТОЙ ЖЕ ДЕНЬ, ПІСЛЯ 13:00 - НАСТУПНОГО РОБОЧОГО ДНЯ. ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ!
UA RU
0
Кошик

1. Узгодженим способом доставки вважається спосіб, обраний Клієнтом з доступних способів доставки при оформленні Замовлення. Способи доставки Товарів:
  • кур'єрською службою у відділення та поштомати* «Нової Пошти» . Попередньо ознайомитися з адресами відділень та поштоматів можна на сайті компанії «Нова пошта»: https://novaposhta.ua/
  • адресна доставка кур'єром* «Нова пошта» у зручний для Вас час!
«*»- адресна доставка кур’єром та доставка у поштомати можлива тільки при умові онлайн оплати при оформленні замовлення. 

2. Вартість і терміни доставки:

  • Замовлення вартістю понад 2 400 грн. доставляються безкоштовно
  • Вартість доставки для замовлень на суму до 900 грн. становить 50 грн.;
  • Вартість доставки для замовлень на суму від 900 грн. до 2 400 грн. становить 30 грн.

Замовлення доставляються протягом 1 - 3 робочих днів після розміщення на Сайті. Термін зберігання замовлення на відділенні «Нова пошта» - 5 днів.

Вартість і терміни доставки вказуються на Сайті після оформлення замовлення Клієнтом. Кур'єрська служба повідомить Клієнта за фактом отримання замовлення у відділення чи поштомат Нової пошти. При адресній доставці кур'єр Нової пошти попередньо узгодить час доставки в телефонному режимі.

3. При отриманні замовлення Одержувач повинен перевірити цілісність упаковки, асортимент і відповідність накладній. У разі, якщо цілісність упаковки та / або комплектність не відповідає замовленому, Одержувач має право відмовитися від замовлення, повідомивши про причини відмови в письмовій формі на накладній, що супроводжує вантаж, з розшифровкою підпису.

4. Часткова відмова від продукції неможлива, Замовлення передається тільки цілком. У разі рекламації оформлюється відмова від усього Замовлення.

5. Замовлення видається Одержувачу або особі,  вказаній як отримувач Замовлення.

6. Щоб уникнути випадків шахрайства, при врученні Замовлення кур'єрська служба має право вимагати документ, що засвідчує особу Отримувача, і попросити вказати тип і номер наданого документа на квитанції до Замовлення. Продавець гарантує конфіденційність і захист персональної інформації Одержувача.

7. Продавець докладає всіх зусиль для дотримання строків доставки, вказаних в Інтернет-магазині, проте, затримки в доставці можливі через непередбачені обставини, що сталися не з вини Інтернет-магазину.

8. Ризик випадкової втрати або випадкового пошкодження товару переходить до Клієнта з моменту передачі йому Замовлення й отримання підпису отримувача в документах, що підтверджують поставку Замовлення.