ШАНОВНІ КЛІЄНТИ, ЗАМОВЛЕННЯ ВІДПРАВЛЯЮТЬСЯ З ПОНЕДІЛКА ПО П'ЯТНИЦЮ У МОЖЛИВІ ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ. ОФОРМЛЕНІ ДО 13:00 - У ТОЙ ЖЕ ДЕНЬ, ПІСЛЯ 13:00 - НАСТУПНОГО РОБОЧОГО ДНЯ. ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ!
UA RU
0
Кошик

1. Надання інформації Клієнтом.

 

1.1. При реєстрації на Сайті Клієнт надає наступну інформацію: Прізвище, Ім'я, адресу електронної пошти. При оформленні Замовлення Клієнт може надати наступну інформацію: прізвище, ім'я, по-батькові одержувача Замовлення, адресу для доставки Замовлення, номер контактного телефону.

 

1.2. Надаючи свої персональні дані, Клієнт погоджується на їх обробку (аж до відкликання Клієнтом своєї згоди на обробку його персональних даних) компанією ТОВ "ВІТЕРІТІ ГЛОБАЛ" з метою виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Клієнтом, продажу товарів та надання послуг, надання довідкової інформації, а також з метою просування товарів, робіт і послуг, а також погоджується на отримання повідомлень рекламно-інформаційного характеру і сервісних повідомлень. При обробці персональних даних Клієнта Продавець керується Законом України "Про персональні дані" і Законом України "Про рекламу".

 

1.3. Якщо Клієнт бажає уточнення його персональних даних, їх блокування або знищення в разі, якщо персональні дані є неповними, застарілими, неточними, або бажає видалити свій обліковий запис на Сайті, Клієнт звертається з відповідним проханням за адресою vitamax@vitamax.ua.

1.4. Продавець використовує надані Клієнтом дані протягом всього терміну його покупок на Сайті з метою:

 

• реєстрації / авторизації Клієнта на Сайті;

• обробки Замовлень Клієнта і для виконання своїх зобов'язань перед Клієнтом;

• для здійснення діяльності з просування товарів та послуг;

• оцінки та аналізу роботи Сайту;

• аналізу купівельних особливостей Клієнта і надання персональних рекомендацій;

• інформування клієнта про акції, знижки та спеціальні пропозиції за допомогою електронних та СМС-розсилок.

 

1.5. Продавець має право направляти Клієнту повідомлення рекламно-інформаційного характеру. Відмова Клієнта від отримання сервісних повідомлень неможлива з технічних причин. Сервісними повідомленнями є направлені на адресу електронної пошти, яка вказана при реєстрації на Сайті, а також за допомогою смс-повідомлень і / або push-повідомлень на номер телефону, вказаний при реєстрації і / або при оформленні Замовлення, про стан Замовлення, про оплату і доставку Замовлення.


2. Надання і передача інформації, отриманої Продавцем.

 

2.1. Продавець зобов'язується не передавати отриману від Клієнта інформацію третім особам. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, для виконання зобов'язань перед Клієнтом і тільки в рамках договорів. Не вважається порушенням цього пункту передача Продавцем третім особам даних про Клієнта в знеособленій формі з метою оцінки та аналізу роботи Сайту, аналізу купівельних особливостей Клієнта і надання персональних рекомендацій.

 

2.2. Не вважається порушенням зобов'язань передача інформації відповідно до обґрунтованих і застосовних вимог законодавства України.

 

2.3. Продавець має право використовувати технологію "cookies". "Cookies" не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

 

2.4. Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Сайту і відомості про те, за посиланням з якого інтернет-сайту відвідувач прийшов. Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.

 

2.5. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Клієнтом на Сайті в загальнодоступній формі.

 

2.6. Продавець при обробці персональних даних приймає необхідні і достатні організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних від неправомірного доступу до них, а також від інших неправомірних дій у відношенні персональних даних.