ШАНОВНІ КЛІЄНТИ, ОНЛАЙН ОПЛАТА НА САЙТІ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНА. ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ.
UA RU
Системні продукти здоров'я
0
Кошик


1. Сайт належить та адмініструється ТОВ "Компанія ВІТАМАКС".


2. Замовляючи Товари через Інтернет- магазин, Клієнт погоджується з Умовами продажу товарів (далі - Умови), викладеними нижче.


3. Ці Умови, представлена на Сайті, є публічною офертою відповідно до ч.2 ст. 683 Цивільного кодексу України.


4. До відносин між Клієнтом та Продавцем застосовуються положення ЦК України про роздрібну купівлю-продаж (§ 2 стаття 698), а також Закон України "Про захист прав споживачів" від 12.05.1991 № 1024-XII та інші правові акти, прийняті відповідно з ними.


5. Продавець залишає за собою право вносити зміни до цих Умов, без попереднього повідомлення клієнта.


6. Клієнт погоджується з Умовами натисканням кнопки "Підтвердити замовлення" на останньому етапі оформлення Замовлення на Сайті або шляхом надання згоди оператору при оформленні Замовлення по телефону. Вчинення зазначених дій є фактом, який підтверджує укладення договору між Клієнтом і Продавцем.


7. Умови продажу містять пункти з активними посиланнями на конкретні тематичні розділи з більш детальною інформацією, які є невід'ємною частиною Умов продажу. Спосіб забезпечення доступу до тих чи інших частинах цих Умов за допомогою активних посилань є загальноприйнятим способом розміщення інформації в мережі Інтернет.


8. У разі проведення стимулюючих заходів - акцій, в умовах акцій, що розміщуються на Сайті, можуть бути встановлені спеціальні положення, що регулюють порядок оформлення замовлення і повернення товару. При цьому умови акцій є невід'ємною частиною цих Умов продажу, і підлягають застосуванню для осіб, які беруть участь в акціях. Оформлення акційного Замовлення і / або виконання інших умов участі в акції, означає згоду Клієнта з умовами відповідної акції.