ШАНОВНІ КЛІЄНТИ, ЗАМОВЛЕННЯ ВІДПРАВЛЯЮТЬСЯ З ПОНЕДІЛКА ПО П'ЯТНИЦЮ У МОЖЛИВІ ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ. ОФОРМЛЕНІ ДО 13:00 - У ТОЙ ЖЕ ДЕНЬ, ПІСЛЯ 13:00 - НАСТУПНОГО РОБОЧОГО ДНЯ. ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ!
UA RU
0
Кошик

Розвиток цивілізації не тільки відкрив людству нові можливості, зручності та задоволення, а й породив масу серйозних проблем. Стрімкий темп життя, зростання забруднення навколишнього середовища, зміна клімату - це реальність нашого світу. Ми відірвалися від природи і стаємо все більш схильними до різних захворювань як душевних, так і фізичних, більшість з яких сучасні вчені так і називають - хвороби цивілізації. Це різні соматичні, нервові та психічні розлади, злоякісні пухлини, імунодефіцит.

Одна з причин багатьох патологій в організмі - порушення харчування. І справа не тільки в нерегулярності. Століття інтенсивної експлуатації привели до виснаження сільськогосподарських угідь, а індустріальні технології виробництва, зберігання та переробки продуктів харчування ще більш збіднюють їх харчову та біологічну цінність. Організм людини, позбавлений достатньої кількості макро- та мікроелементів, вітамінів, ферментів та інших незамінних речовин, втрачає здатність правильно жити і розвиватися, не може протистояти агресії зовнішніх і внутрішніх токсинів, мікробів і вірусів. Що ж робити, чи можна знайти вихід? Так!

Ключ до вирішення - Системні Продукти Здоров'я!

Світова наука про харчування людини та реальний досвід охорони здоров'я передових країн однозначно і переконливо довели: раціон сучасної людини необхідно доповнювати та збагачувати широким спектром нутрієнтів - продуктів, що заповнюють в організмі дефіцит життєво важливих речовин.

Системні Продукти Здоров'я компанії - це унікальні комплекси компонентів природнього походження, створені на основі перевірених століттями рецептів народної медицини Заходу та Сходу і найсучасніших знань про фізіологію людини.

Виробництво Системних Продуктів Здоров'я здійснюється на спеціалізованих підприємствах при повному дотриманні вимог міжнародних фармакологічних стандартів GMP.

Ці продукти - не панацея, але правильне і регулярне їх застосування дозволить Вам відновити та нормалізувати найважливіші фізіологічні процеси в організмі та відчути щастя здорового життя!

Ласкаво просимо у світ Системних Продуктів Здоров'я!