Здоровые зубы и свежее дыхание
01 Июня - 30 Июня

Зубна паста O-VITA з маслом грейпфрута - ефективно очищує зуби, не викликаючи дискомфорту навіть при підвищеній чутливості емалі. Завдяки вітаміну С активно зміцнює ясна і зменшує їх кровоточивість, підвищує місцевий імунітет в порожнині рота та запобігає запальним процесам. Наявність великої кількості кремнію сприяє зміцненню тканин зубів та діє як профілактика карієсу.

Зубна паста O-VITA з хлорфіліптом - має антибактеріальну активність і при регулярному використанні допомагає впоратися із запаленням ясен, профілактує захворювання пародонту та допомагає впоратися з дискомфортом при використанні імплантів і брекетів.

Зубна паста O-VITA з живицею та колоїдним сріблом - потужний антибактеріальний захист порожнини рота, усуває запальні процеси, запобігає утворенню зубного нальоту, профилактує захворювання пародонту і прискорює загоєння слизової. Завдяки високому вмісту вітаміну С, при регулярному використанні допомагає впоратися з кровотечею ясен і зміцнює місцевий імунітет. Наявність в складі пасти ксиліту допомагає загальмувати розвиток карієсу і профилактує його повторну появу.