Целебная энергия для оздоровления каждой клетки организма
01 Ноября - 30 Ноября
Енергетична ефективність капсули пов'язана з молекулярними змінами тканин при її використанні. Ефект базується на перетворенні теплової енергії в енергію біологічних процесів, внаслідок чого посилюється мікроциркуляція, підвищується пружність сполучної тканини та тургор шкіри, розгладжуються зморшки, покращується метаболізм.

Прискорення циркуляції рідини в організмі забезпечує глибоке зволоження, допомагає клітинам максимум увібрати необхідні поживні речовини, кисень і енергію.

Енергетична капсула має протизапальну дію за рахунок поліпшення кровообігу та лімфотоку. Запускаються компенсаторно-пристосувальні механізми, такі як посилення регенерації з підвищенням стійкості організму до дії вірусів, бактерій, паразитів.

Розслаблення м'язів в енергетичній капсулі відбувається за рахунок активації ферментних систем та виведення молочної кислоти. Протягом декількох хвилин, проведених в Енергетичній капсулі, відбувається розслаблення м'язів, що у свою чергу допомагає зменшити болісні відчуття. Активізується вироблення серотоніну, зменшує емоційну збудливість та покращує настрій.

Проведення курсу процедур супроводжується поліпшенням загального самопочуття та настрою, нормалізацією сну та мозкової діяльності.