Торможение процессов старения организма
01 Июня - 30 Июня

Віта гель Алое вера - Завдяки комплексному складу насичує шкіру вологою і вітамінами, дозволяючи зберегти її ніжність, молодість і здоров'я. Натуральний сік алое посилює омолоджуючу дію гіалуронової кислоти. Завдяки вмісту олії макадамії має антибактеріальну дію та антиоксидантні властивості. Сік алое стимулює потужне вироблення колагену та еластину, це дозволяє поліпшити овал обличчя та усунути вікові зміни, а масло макадамії захищає шкіру від шкідливого впливу зовнішніх факторів.

Еліксир молодості - Унікальна рецептура стимулює імунітет, підвищує розумову, фізичну працездатність і рівень адаптації до мінливих зовнішніх і внутрішніх факторів. Нормалізує обмінні процеси, очищає організм від потенційно небезпечних продуктів обміну речовин. Знижує ризик виникнення хвороб, характерних для старших вікових груп і дозволяє ефективно впливати на процеси старіння.

Гель Біорукавички з антибактеріальними компонентами - Завдяки комплексу ЧАС, мінералів морських водоростей в поєднанні з Д-пантенолом, маслом авокадо та вітамінами ефективно перешкоджає інфікуванню вірусами, бактеріями та грибами, при цьому легко змивається водою. Не сушить шкіру та не містить спирту, як більшість антисептиків. При використанні Біорукавичок Ваші руки будуть захищені від інфекції, а шкіра при цьому залишиться м'якою та зволоженою!

Чага Форс - натуральний засіб на основі березового гриба - одного з найвідоміших та вивчених подарунків природи для здоров'я людини. Має протизапальну дію, допомагає впоратися з болем у животі, порушеннями стільця, частими застудами та отруєннями. Унікальне поєднання вітамінів, мікроелементів та інших біологічно активних речовин сприяє зміцненню імунітету, стимулює обмінні процеси, дарує заряд енергії та допомагає в боротьбі з раковими захворюваннями.