Поддержи иммунитет и подари себе и близким надежную защиту
01 Ноября - 30 Ноября

 Чага Форс - натуральний засіб на основі березового гриба - одного з найвідоміших та вивчених подарунків природи для здоров'я людини. Має протизапальну дію, допомагає впоратися з болем у животі, порушеннями стільця, частими застудами та отруєннями. Унікальне поєднання вітамінів, мікроелементів та інших біологічно активних речовин сприяє зміцненню імунітету, стимулює обмінні процеси, дарує заряд енергії та допомагає в боротьбі з раковими захворюваннями.

Куркумін Про - Багатопрофільна дія куркуміна, посиленого ефектами екстракту чорного перцю, сприяє швидкому поліпшенню стану і самопочуття при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, інфекціях, депресії, хронічній втомі та статевих порушеннях у чоловіків.


Iмулонг - Ефективний багатофункціональний комплекс на основі натуральних рослин підвищує адаптаційні можливості організму людини і опірність до вірусних, бактеріальних та грибкових інфекцій. А також має протизапальний ефект, покращує детоксикаційні функції клітин і попереджає виникнення та зростання пухлин.