Подари себе и близким молодость и красоту
01 Ноября - 30 Ноября

Опунція ПЛЮС нормалізує функції сечостатевої системи у чоловіків і жінок. Полегшує різні розлади сечовипускання, попереджає появу і розвиток запальних процесів сечостатевого тракту, сприяє профілактиці аденоми простати і допомагає при неспецифічних запальних захворюваннях сечових шляхів (циститах, уретритах, простатитах), зміцнює м'язи сечового міхура. Сприяє підвищенню статевої сили і сексуального потягу чоловіків.
Опунція- прекрасне джерело активних речовин: вітамінів А і С, вітамінів групи В, кальцію, магнію, марганцю, цинку, 17 амінокислот (у т. ч. 8 незамінних), біофлавоноїдів, поліфенолів, беталаїнів, бета-ситостеролів, харчових волокон та ін. Володіє антиоксидантними, протизапальними, антибактеріальними, протинабряковими, спазмолітичними та сечогінними властивостями.
Опунція ПЛЮС надає загальнозміцнюючу дію на організм, нормалізує обмін речовин і вуглеводний обмін, підтримує імунну систему. Покращує якість життя.


Унікальний збалансований комплекс Б'юті Макс, що включає цілий ряд вітамінів, цинк, природний кремній, рослинні антиоксиданти, сприяє збереженню здоров'я і молодості шкіри, волосся і нігтів у чоловіків і жінок.
Активні речовини комплексу - головні фактори росту і відновлення волосся, міцних нігтів, гарного кольору обличчя, пружної і чистої шкіри. Б'юті Макс – це щоденне забезпечення організму цінними поживними і відновлювальними речовинами для підтримки природної краси зсередини!