Надежная поддержка организма
01 Мая - 31 Мая

Йодоселен - натуральний йод і селен в комплексі з природною формою вітаміну С і Е. Нормалізує всі види обміну речовин, функцію щитовидної залози - розумове, фізичне, психічне здоров'я і розвиток. Відновлює репродуктивну функцію і імунітет. Профілактика онкологічних захворювань.

Нове життя - Зниження рівня холестерину і профілактика серцево-судинних захворювань. Комплекс Омега-3 поліненасичених жирних кислот. Сприяє балансу холестерину високої та низької щільності. Знижує жирність плазми крові. Відновлює просування крові по судинах. Знімає запальні процеси. Антиалерген.

Женьшень Плюс - Фітомікросфери з екстрактом кореня женьшеню - справжня знахідка для сучасної людини, яка допомагає протистояти постійним стресам, підвищеним навантаженням, хронічній втомі та занепаду сил. Женьшень Плюс є адаптогеном рослинного походження і допомагає врівноважувати нервову систему, знімати дратівливість та нормалізувати гормональний фон.

Аргінін-Цинк - Наймогутніша амінокислота і життєво необхідний біоелемент цинк - підсилюють один одного. Покращують кровопостачання всіх органів і систем і нормалізують артеріальний тиск. Підвищує потенцію, сперматогенез - стабільний сексуальний потенціал. Активізує ріст м'язів, спалювання жиру, детоксикацію і розумову діяльність.