Крепкий иммунитет, энергия и отличное настроение
01 Июня - 30 Июня

АЛЦ Комплекс - Комплексна нутрієнтна підтримка для активного і здорового життя кожного, хто хоче бути у формі, мати силу та енергію для спортивних і розумових досягнень. Поєднання цинку піколіната та незамінних амінокислот сприяє зміцненню імунітету, поліпшенню фізичної форми та досягнення бажаної ваги.

Зелене Золото - Хлорела - справжнє зелене золото морів і неоціненна підтримка здоров'я та активного довголіття. Завдяки унікальному складу захищає організм від старіння, насичує легкозасвоюваним білком, стимулює роботу головного мозку і нормалізує функціонування шлунково-кишкового тракту.

ВітаДетрім - Вітамін D у зручному дозуванні для сильного імунітету та надійного захисту від вірусних і бактеріальних інфекцій, для зміцнення кісток та зубів, нормалізації ваги, енергії та гарного настрою. ВітаДетрім стимулює розумові процеси, підвищує концентрацію уваги і пам'ять, будучи незамінним помічником для школярів, студентів та офісних співробітників.

Йодоселен - Природний натуральний йод і селен в комплексі з природною формою вітамін С і Е. Нормалізує всі види обміну речовин, функцію щитовидної залози - розумове, фізичне, психічне здоров'я і розвиток. Відновлює репродуктивну функцію і імунітет.