Красота, молодость, безопасность! Позвольте себе сиять здоровьем!
01 Октября - 31 Октября
Кремній - життєво необхідний мікроелемент, що активний в кожній клітині нашого організму. Він запускає процеси відновлення та омолодження, регулює метаболізм. Кремній зміцнює шкіру, волосся і нігті, стимулює роботу імунітету і допомагає кальцію зайняти своє місце в кістковій системі.

Сучасній людині, яка живе на підвищених швидкостях в умовах хронічного стресу, кремній необхідний ще більше. Однак, мало просто додати важливий мікронутрієнт в харчування. Важливо, щоб він максимально засвоювався! Таку біодоступність може забезпечити тільки бамбуковий кремній - він, проявляючи антиоксидантну активність, блокує дію вільних радикалів, які завдають серйозної шкоди красі та здоров'ю і можуть стати причиною серйозних проблем, призвести до передчасного старіння і утворення пухлин.

Гідрогелева аква-маска Hydro Intense, 24 hours, 20+ створена спеціально для молодої шкіри. Вона здатна вирішувати відразу кілька завдань: зволожує, живить шкіру, захищає від фотостаріння, а головне — її не треба змивати водою!

Вітасептик - ефективний і безпечний антисептичний гель, який створює надійний бар'єр тривалої дії від бактеріальної, вірусної та грибкової інфекції. Поєднання активного комплексу ЧАС та етанолу має виражену дезінфікуючу дію, а гель Алое вера зволожує шкіру, живить її вітамінами і попереджає сухість. Містить спирт (65%). Не потребує змивання і підходить для частого використання.