Горячее предложение
01 Мая - 31 Мая

АЛК 100 - активний антиоксидант чинить потужний опір вільним радикалам і захищає організм від хвороб і від передчасного старіння. Регулярне застосування продуктів на основі альфа-ліпоєвої кислоти стимулює жировий та вуглеводний процеси і сприяєзниженню ваги, зміцнює серцево-судинну систему та нормалізує гормональний фон, підвищує імунітет та захищає печінку від агресивного впливу алкоголю та токсинів.

Ліпо Фактор - ефективний помічник на шляху до фігури мрії, який стимулює обмінні процеси, зменшує жирові запаси і попереджає ожиріння печінки. Завдяки інозітолу, що входить до складу, Ліпо Фактор захищає кровоносні судини від утворення бляшок, профилактує атеросклероз та артеріальну гіпертензію.

Гель Біорукавички з антибактеріальними компонентами - унікальний антисептик у вигляді гелю, що створює активну захисну плівку пролонгованої дії на поверхні шкіри. Завдяки комплексу ЧАС, мінералів морських водоростей в поєднанні з Д-пантенолом, маслом авокадо та вітамінами ефективно перешкоджає інфікуванню вірусами, бактеріями та грибами, при цьому легко змивається водою. Не сушить шкіру та не містить спирту, як більшість антисептиків. При використанні Біорукавичок Ваші руки будуть захищені від інфекції, а шкіра при цьому залишиться м'якою та зволоженою!